.
MENU
.
0
SEPETİM

Hakkımızda

Image
newjoy dünyası
Newjoy dünyasına hoş geldiniz!

Mobilya sektöründe çeyrek asrı aşkın bir tecrübeye sahip Weltew Grup’un yeni markası Newjoy; bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde özgün, yenilikçi ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir koleksiyona ve çocukların, gençlerin gelişimine katkı sağlayacak eğlenceli bir mağazacılık anlayışına sahiptir.

Image
joy

Geçmişten gelen bu tecrübe ve mağazacılık anlayışıyla 2023 yıl sonu itibarıyla kısa bir sürede Türkiye genelinde 35 mağazaya ulaşacak Newjoy, 2024 yılında yurt içi ve yurt dışında toplam 80 mağazaya ulaşmayı hedeflemektedir.

Image
newjoy

Üretim ve AR-GE
Newjoy’un üretim faaliyetleri, teknolojik alt yapı ile kurulmuş, yüksek üretim kapasitesine sahip tesislerde sürdürülmektedir. Ar-Ge çalışmaları sonucunda elde edilen verilere önem verilerek, alışılmışın dışında, fonksiyonel ve aksesuarlarla desteklenmiş mobilyalar üretilmektedir.

Pedagojik Titizlikte Hazırlanan Ürünler
Newjoy odaları; uzman pedagoglar, akademik danışmanlar ve deneyimli endüstriyel tasarımcılardan oluşan tasarım ekibimizin koordineli çalışmaları ile tasarlanmaktadır. Modüllerin tasarımından kullanılacak renklere kadar her bir detay, yaşam alanında oluşturacağı fiziksel ve psikolojik etkileri değerlendirilerek ortak akıl ile belirlenmekte ve ürünleşerekNewjoy koleksiyonundaki yerini almaktadır. Ayrıca Montessori eğitimi prensiplerine bağlı kalınarak bireylerin motor becerilerinin gelişimine katkı sağlamak üzere tasarlanan ek modül ve aksesuarlar da odaların eğitsel fonksiyonunu artırmaktadır.

Sağlık ve Güvenlik
Newjoy markasıyla tasarlanan her bir ürün, TSE EN Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Üst düzey güvenlik standartlarına uygun şekilde üretilen Newjoy odaları, çocuk ve gençler için sağlıklı ve güvenli bir yaşam alanı sunmaktadır.

PAYLAŞ
0
SEPETİM