MENÜYÜ KAPAT
 

Hikayemiz

 

HİKAYEMİZ

Ev mobilyası üretimini yapan Newjoy Home, 1986 yılından beri hizmet veren Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. ‘ e ait bir markadır.


Evinizde moda ve şıklığı sizlere sunan Newjoy Home, bebek ve genç mobilyasında Türkiye’de ve dünyada uzman marka olan Newjoy’un kardeş markasıdır.

Fark yaratan ürün ve konsept mağazaları ile Türkiye’de ve dünyada tüketicilere yaşam alanları oluşturan Newjoy Home, Sakarya’nın Hendek ilçesinde 40.000 m2'si açık, 17.000 m2'si kapalı alana sahip olan üretim tesisinde, son teknoloji makinalar ile üretim yapmaktadır.

Newjoy Home olarak evinizin sizin için ne anlam ifade ettiğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden duygularınıza, en keyifli olduğunuz anlara ortak olacak; özgün, yenilikçi, konforlu ve fonksiyonel mobilyalarımızla, evinize yeni bir keyif, yeni bir tarz getiriyoruz.

Newjoy Home; yemek odası, yatak odası, koltuk takımları ve ev aksesuarları ile evinizin tüm mobilya ihtiyaçlarına fark yaratan modern tasarımları ile cevap veriyor.

Moda, keyif, tarz, tasarım, rahatlık, kalite, sağlamlık ve en önemlisi sağlık kavramlarını evinizin her odasına taşıyarak sizlere farklı deneyimler sunan Newjoy Home, farklı beğenilere uygun yaşam alanları yaratıyor. 

 

 
PAYLAŞ
 
 
 
 
COPYRIGHT © NEWJOY TÜM HAKLARI SAKLIDIR | test | KULLANIM ŞARTLARI
Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. 2. O.S.B. 2. Yol No:17
Hendek /Sakarya / TURKEY