Misyon ve Vizyon

 

MİSYONUMUZ,
Faaliyet alanlarımızı sürdürebilir büyüme stratejisi ile sürekli geliştirmek, Ar-Ge faaliyetlerimizde tüketicilerin yaşam biçimlerine göre özgün ve inovatif mobilyalar üreterek Türk ve Dünya mobilya pazarında trendleri belirleyen ve marka bilinirliği yüksek bir marka olarak iş ortaklarımıza, toplum değerlerine ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ,
Dünya trendini takip ederek kaliteden ödün vermeden, dünya markası olma yolunda adımlar atıp, 5yıl içerisinde Türkiye’nin en iyi ilk 10 mobilya firmasından birisi olmaktır.

ÖZ DEĞERLERİMİZ,

Yaratıcı Olmak;
Günümüzde hızla değişen ihtiyaç ve tüketim alışkanlıklarına paralel olarak müşterilerimiz için farklılık yaratacak tasarımlar ve ürünler ortaya çıkartmak en önemli kuraldır. Bu nedenledir ki, newjoy ve newjoy home müşterilerine kişiye özel seçenekler sunarak, yaşamlarının her saniyesine bir değer katmayı hedef edinmiştir

Çözüm Odaklı Olmak;
Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında, satış öncesi ve satış sonrası oluşabilecek her türlü istek, öneri vb. Geri dönüşleri en iyi şekilde değerlendirip sağlanabilecek faydayı maksimum yapmaya çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaya çalışır.

Güvenilir Olmak;
Çalışma hayatına başladığımız ilk günden beri müşterilerimiz için “ her zaman için güvenilir olma ilkesi “ ile vermeye çalıştığımız hizmetin öncesinde ve sonrasında sağlamaya çalıştığımız güven duygusunu önce çalışanlarımıza, çalışanlarımız vasıtası ile de müşterilerimize vermek, faaliyet gösterdiğimiz sürece işimizin aynası olmaya devam edecektir.

Esnek Olmak;
Globalleşen dünyada rekabetin her geçen gün arttığı bir sektörde, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en hızlı cevap verebilecek bir üretim - satış – pazarlama politikası izlemek ve bunu sürekli dinamik tutmak öncelikli görevlerimiz arasındadır.

İşbirliğine Açık Olmak;
Her zaman bir aile gibi hareket etmeyi alışkanlık haline getirmiş olan firmamız, yarattığı bu sinerji ve bilgi birikimi gücü ile, ortak karar alma ve hareket etme prensibinden taviz vermeden, dış Dünya'ya her zaman açık olması ve oluşabilecek her türlü fırsatı değerlendirmeye açık olmamız bizi daima güçlü, dinamik ve etkin kılmaktadır.

 
PAYLAŞ
 
 
 
 
COPYRIGHT © NEWJOY TÜM HAKLARI SAKLIDIR | test | KULLANIM ŞARTLARI
Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. 2. O.S.B. 2. Yol No:17
Hendek /Sakarya / TURKEY