Kalite ve Ürün Güvenliği

 

Biz üretirken;

Newjoy olarak bebeklerin ve gençlerin güvenliği ve sağlığı en önemli kriterimizdir.

Bu yüzden ürünlerimizde, bebeklerin güvenliği için keskin ve sert hatlar yerine, mümkün olduğunca yumuşak ve geçişli hatlar kullanıyor; karyola korkuluklarının bebeklerimizi tehlikeye atmayacak güvenli aralıklarda olmasını sağlıyoruz.

bebeklerin ve gençlerin sağlıgını olumsuz etkileyebilecek maddelere ürünlerimizde kesinlikle yer vermiyor, karakteristik ürünlerimizde özel Lazer, UV baskı ve Vitray çizim tekniklerini uyguluyoruz.

Ürünlerimizin şıklığından ve kalitesinden ödün vermeden, modern tasarımlarla hayata geçirilmesini, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına göre kontrollerinin yapılmış olmasını ve devamlılığının sağlanmasını üretim anlayışımızın temel ilkeleri olarak kabul ediyoruz.

Biz tasarlarken...

Her tasarımcının bir yaklasımı vardır.

Serkan İSKENDER
Tasarımcı

Tasarlamadan önce kullanıcının yerine geçmeli ve bütün detayları düsünmelisiniz. Iste bu düşüncelerle beraber Newjoy'un temel ilkeleri olan saglık, güvenlik, kalite ve konfor dogrultusunda çalıstıgınızda, ortaya harika tasarımların çıkması zaten kaçınılmaz. Yeni neslin beklentilerini anlamak, sevdiklerini bilmek ve onların hayal dünyalarına girebilmek, Newjoy tasarımlarındaki basarının temellerini oluşturuyor diyebilirim.

   

7 YIL GARANTİ

Uzun AR-GE çalışmalarının ışığında ürettiğimiz mobilyalarda hijyen ve güvenlik unsurlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tasarımın yanı sıra bu unsurları da göz önünde bulunduruyor, tüketicilerimize panel ürünlerimizde 7 yıl garanti veriyoruz.

Uploaded Image
 
ISO 9001

Belge, Newjoy’un ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edildiğinin göstergesi olup, Newjoy’un ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesidir. 

Uploaded Image

ISO 10002

Müşteri memnuniyeti yönetim sistem belgesi, Newjoy markasının gerekli olan kalite standartlarında çalışılarak, ileri düzeyde kalite ve güvenilirlik politikası izlediğini göstermektedir. Bu belge ile hizmet kalitemizin standartlara uygunluğu güvence altına alınmıştır. 

 
E-1

Newjoy’un benzersiz kalitesinin bir diğer göstergesi de E-1 Kalite Standartları. Evin küçüğünün emniyetli mobilyalarla çevrili olduğundan emin olmanız için geliştirilen E-1 Kalite Standartları sayesinde gözünüz asla arkada kalmayacak.  

 
TSE - EN

Türkiye’de standartı oluşturan konularda firmaların ürünlerinin, Türk Standartlarına uygunluğunu belirten belgedir. Newjoy, yüksek üretim kalitesi ve güvenliğiyle bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

 
PAYLAŞ
 
 
 
 
COPYRIGHT © NEWJOY TÜM HAKLARI SAKLIDIR | test | KULLANIM ŞARTLARI
Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. 2. O.S.B. 2. Yol No:17
Hendek /Sakarya / TURKEY