Gündem

 

NEWJOY IRAK - ERBİL

Irak - Erbil mağazamız hizmetinize açılmıştır.
Erbil'deki müşterilerimizi kahve içmeye bekleriz 

 


NEWJOY MANİSA

Manisa mağazamız hizmetinize açılmıştır.


Newjoy markamız Turquality Programına alındı

Newjoy, Turquality Marka Destek programına dahil olarak bebek ve genç mobilyasında global marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Turquality Destek Programı, Türk firmalarının yurtdışında markalaşma hedeflerine katkıda bulunmak amacı ile kurulmuştur. Bu programda T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından belirlenen, dünya markası olma potansiyeline sahip Türk markalarının tüm dünyada yaygınlaştırılması hedeflenmiştir. Bu programa dahil olarak yeni coğrafyalar, yeni ülkeler ve yeni pazarlarda ülkemizi temsil edeceğiz.  Dünya’da 30 ülkede, 100 şehirde, 150 satış noktasından gençlere ve ebeveynlere ulaşan markamız, ürün çeşitliliği, kalitesi ve tasarımları ile Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya kadar geniş bir coğrafyada yayılmayı hedefliyor.


NEWJOY DESIGN UYGULAMASIYLA HAYALLERDEKİ EVLER ŞİMDİ PARMAKLARINIZIN UCUNDA!

Mobilya sektöründe, hayatı kolaylaştıran Newjoy'dan yepyeni bir uygulama daha:  Newjoy Design

Newjoy Design uygulamasıyla; Bebek, Genç ve Ev Mobilyalarınızı seçerken mekânda nasıl bir dekorasyon oluşturduğunuzu görmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Ayrıca kendi odanızın fotoğrafını çekip tasarım yapma imkânı sağlayan uygulama size karar verme sürecinde harika avantajlar sağlayacaktır.


NEWJOY VİETNAM’DA MOBİLYA MAĞAZASI AÇAN İLK TÜRK MARKASI OLDU!

Newjoy, Vietnam’ı da fethetti! Mobilya magazası açan ilk Türk markası oldu.

Magazalasma yatırımlarıyla Uzakdogu ve Ortadogu pazarlarına da el atan Newjoy, üretim kalitesi ve ürün çesitliligiyle hızla büyümeye devam ediyor. Bu yıl içinde Fas’ta açtıgı konsept magazaların ardından, dünya mobilya üretiminden önemli pay alan Vietnam’da da yeni magazasını açan Newjoy, bu ülkedeki ilk Türk mobilya markası oldu. 5 kıtada, 30 ülkede, 150 noktadan dünyaya ulasmaya devam ediyor.


NEWJOY, HİNDİSTAN'DA!

Bebek ve genç mobilyasının dinamik markası Newjoy, dünyanın en büyük ekonomilerinden Hindistan'ı da ihracat ağına ekledi.


 

 
PAYLAŞ
 
 
 
 
COPYRIGHT © NEWJOY TÜM HAKLARI SAKLIDIR | test | KULLANIM ŞARTLARI
Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. 2. O.S.B. 2. Yol No:17
Hendek /Sakarya / TURKEY