Zuzo

Zuzo‘nun dolabı ve çekmeceleri bütün eşyalarını saklayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Tüm çekmece ve...

Detaylı Bilgi
Towerland

Çok iddialı, sıra dışı bir tasarım olan Tower Land; fonksiyonel özelliğiyle dikkat çekiyor. Yatak, çalışma masası...

Detaylı Bilgi
Jasmin

Güzellik detaylarda saklıdır. Klasik tasarımı, ayrıntılarındaki işçilikle gençlerin odasında bambaşka bir kimlik yaratacak...

Detaylı Bilgi
Sailing

Sailing; güçlü, ne istediğini bilen, kararlı gençlerin tercihi... Sailing’in sunduğu modüller ile kişisel eşyalarınızı...

Detaylı Bilgi

Newjoy'u Takip Edin

DİLEK KUTUSU
NEWJOY TALEP FORMU
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Newjoy.com.tr adresine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Newjoy, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

İlgili forma girdiğiniz isim, e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. tarafından bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri tarafınıza onayınız sonrasında gönderilebilir. Bu bilgilendirme e-postalarından ayrılmak isterseniz, e- postanın alt kısmındaki ‘listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız" ibaresine tıklayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren kullanım şartlarında yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Newjoy.com.tr bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır.

 

Newjoy’a dilediğiniz an info@newjoy.com.tr adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.
Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş.

KULLANIM ŞARTLARI

Bu beyan Newjoy.com.tr’nin gizlilik politikasını içerir. Newjoy.com.tr sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız;

Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. Newjoy.com.tr sitesi içerisindeki her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri (Sitedeki materyallere ait ad, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Sitede belirtilen fiyat bilgileri tavsiye niteliğinde olup, Newjoy oluşabilecek görsel ve yazım hatalarından sorumlu değildir.

Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. newjoy.com.tr’nin kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya kullanıcı tarafından daha sonra güncellenen adres, e-posta, sabit telefon, mobil telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcı ile iletişim, pazarlama ve bildirim amaçlarıyla gizlilik hükümlerine uygun davranmak koşuluyla kullanıcıya ulaşma hakkı vardır.

Kullanıcıya verilen şifrenin, kullanıcı dışı veya kullanıcı kaynaklı bir sebepten dolayı 3’üncü kişilerin eline geçmesi ile kaynaklanacak bilgilere ait değişiklik, silinme gibi işlemlerden Newjoy sorumlu değildir.

Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. Newjoy.com.tr sitesi içinde yer tüm bilgi, marka, logo, ikon, yazılım, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve lisans sahibidir. Tüm bu sınai haklar yasal koruma altındadır. Sitede bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz yada dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki cezai sorumluluğu gerektirir. newjoy.com.tr’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Newjoy.com.tr, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.

POPÜLER ÜRÜNLER
%20 İNDİRİMLİ
Zuzo Bebek 3871 TL 3096 TL
%20 İNDİRİMLİ
Nautica Çocuk 3337 TL 2670 TL
%20 İNDİRİMLİ
Jasmin Genç 4309 TL 3150 TL
%30 İNDİRİMLİ
Towerland Genç 4605 TL 3223 TL
DAHA FAZLA GÖSTER
NEWJOY AİLESİ BÜYÜYOR
NEWYOY

Newjoy tüm dünyada büyümeye devam ediyor!

NEWJOY GÜNDEM