MENÜYÜ KAPAT
 

Kalite ve Ürün Güvenliği

Uploaded Image
 
2 YIL GARANTİ: Uzun AR-GE çalışmalarının ışığında ürettiğimiz mobilyalarda hijyen ve güvenlik unsurlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tasarımın yanı sıra bu unsurları da göz önünde bulunduruyor, tüketicilerimize tüm ürünlerimizde 2 yıl garanti veriyoruz.


Uploaded Image
 
ISO 9001: Bu belge Kalite Yönetim Sistem Belgesi olup, Newjoy Home'un ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edildiğinin göstergesi olup, Newjoy Home'un ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesidir.

Uploaded Image

 
ISO 10002: Bu belge Müşteri Yönetim Sistem Belgesi olup, Müşteri memnuniyeti yönetim sistem belgesi, Newjoy Home markasının gerekli olan kalite standartlarında çalışılarak, ileri düzeyde kalite ve güvenilirlik politikası izlediğini göstermektedir. Bu belge ile hizmet kalitemizin standartlara uygunluğu güvence altına alınmıştır.


 
E-1: Newjoy Home'un benzersiz kalitesinin bir diğer göstergesi de E-1 standartlı sunta & mdf kullanmasıdır. Evinizde kullanılan panel mobilyalarının insan sağlığına zararsız olduğunu gösteren E1 belgesi sayesinde gözünüz asla arkada kalmayacak.
 
Uploaded Image
 
TSE: Türkiyede standardı oluşturan konularda firmaların ürünlerinin Türk Standartlarına uygunluğunu test eden ve belgeleyen kuruluştur. Newjoy Home, yüksek üretim kalitesi ve güvenilirliğiyle uluslararası geçerli
standartlara uygunluğunu kanıtlayarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
PAYLAŞ
 
 
 
 
COPYRIGHT © NEWJOY TÜM HAKLARI SAKLIDIR | test | KULLANIM ŞARTLARI
Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. 2. O.S.B. 2. Yol No:17
Hendek /Sakarya / TURKEY