Kalite ve Ürün Güvenliği

 
 
2 YIL GARANTİ: Uzun AR-GE çalışmalarının ışığında ürettiğimiz mobilyalarda hijyen ve güvenlik unsurlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tasarımın yanı sıra bu unsurları da göz önünde bulunduruyor, tüketicilerimize tüm ürünlerimizde 2 yıl garanti veriyoruz.


 
ISO 9001: Belge, Newjoy’un ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edildiğinin göstergesi olup, Newjoy’un ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesidir.


 
ISO 10002: Müşteri memnuniyeti yönetim sistem belgesi, Newjoy markasının gerekli olan kalite standartlarında çalışılarak, ileri düzeyde kalite ve güvenilirlik politikası izlediğini göstermektedir. Bu belge ile hizmet kalitemizin standartlara uygunluğu güvence altına alınmıştır.


 
E-1: Newjoy’un benzersiz kalitesinin bir diğer göstergesi de E-1 Kalite Standartları. İnsan sağlığına zararsız mobilyalarla çevrili olduğunuzdan emin olmanız için geliştirilen E-1 Kalite Standartları sayesinde içiniz rahat olacak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
PAYLAŞ
 
 
 
 
COPYRIGHT © NEWJOY TÜM HAKLARI SAKLIDIR | GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ | KULLANIM ŞARTLARI
Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. 2. O.S.B. 2. Yol No:17
Hendek /Sakarya / TURKEY