MENÜYÜ KAPAT
 

Gündem

 

NEWJOY HOME MODOKO

Modoko mağazamız hizmetinizde.


Newjoy Home markamız Turquality Programına alındı

Newjoy Home, Turquality Marka Destek programına dahil olarak ev mobilyasında global marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Turquality Destek Programı, Türk firmalarının yurtdışında markalaşma hedeflerine katkıda bulunmak amacı ile kurulmuştur. Bu programda T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından belirlenen, dünya markası olma potansiyeline sahip Türk markalarının tüm dünyada yaygınlaştırılması hedeflenmiştir. Bu programa dahil olarak yeni coğrafyalar, yeni ülkeler ve yeni pazarlarda ülkemizi temsil edeceğiz.  Markamız, ürün çeşitliliği, kalitesi ve tasarımları ile Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya kadar geniş bir coğrafyada yayılmayı hedefliyor.


 NEWJOY DESIGN UYGULAMASIYLA HAYALLERDEKİ EVLER ŞİMDİ PARMAKLARINIZIN UCUNDA!

Mobilya sektöründe, hayatı kolaylaştıran Newjoy'dan yepyeni bir uygulama daha:  Newjoy Design

Newjoy Design uygulamasıyla; Bebek, Genç ve Ev Mobilyalarınızı seçerken mekânda nasıl bir dekorasyon oluşturduğunuzu görmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Ayrıca kendi odanızın fotoğrafını çekip tasarım yapma imkânı sağlayan uygulama size karar verme sürecinde harika avantajlar sağlayacaktır.


Newjoy Home İsmob Fuarına Katıldı.

Yenilikçi tasarımları, kaliteli üretimi ve ürün çeşitliliği ile 40 ilde 70 mağazaya ulaşan Newjoy, 10 – 15 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen İSMOB Fuarı’na katıldı.
Ev konseptlerine ait ürünlerini İSMOB’da sergileyen Newjoy, 2017 koleksiyonunu ziyaretçilere tanıttı.

 
PAYLAŞ
 
 
 
 
COPYRIGHT © NEWJOY TÜM HAKLARI SAKLIDIR | test | KULLANIM ŞARTLARI
Öner Modüler Mobilya San. ve Tic. A.Ş. 2. O.S.B. 2. Yol No:17
Hendek /Sakarya / TURKEY